Autorizovaný servis a prodej vozů Honda - AM servis plus Brno

Společnost AM servis plus se sídlem na ulici Kulkova 2a v Brně byla založena roku 1996 a od samého začátku činnosti se zabývá komplexními službami v oblasti prodeje a servisu nových i ojetých osobních automobilů.

Koncem roku 2001 byla smluvně zahájena spolupráce se společností Honda ČR, která je jednou z celosvětové sítě poboček společnosti HONDA. Tímto zde bylo otevřeno dealerství zaměřující se především na prodej osobních automobilů Honda včetně autorizovaného servisu a ostatních služeb týkajících se koupi či prodeje osobního automobilu.

V našem autosalonu na ploše téměř 400 m2 se můžete seznámit s kompletní modelovou skladbou osobních automobilů Honda, prohlédnout si a následně i vyzkoušet v rámci předváděcí jízdy společně s naším odborně vyškoleným personálem. Všechny naše automobily mají doložitelnou celkovou servisní historii a původ. Zajistíme servis v rámci možného financování i pojištění, vykoupení staršího automobilu či možnosti protiúčtu při koupi nového vozidla.

Dalšími službami, které poskytujeme je možnost výměny a uskladnění zimní či letní výbavy Vašeho automobilu, provozujeme zde také mycí linku s kartáči z pěnového polyethylenu, možností celkového ručního vyčištění a umytí exteriéru i interiéru vozu, v době servisu Vašeho automobilu Vám nabídneme půjčení náhradního vozidla z naší autopůjčovny, vyřízení veškeré agendy související s likvidací pojistné události.

Trvale nabízíme též možnost dlouhodobého pronájmu automobilu pro Vaše podnikání, včetně možnosti servisu, silniční daně, pojištění atd.

Těšíme se na Vaši návštěvu AM servis plus, Brno – Židenice, Kulkova 2a.