Honda NSX

Model NSX vás spojí se silnicí jako žádný jiný vůz. Je to kultivovaný druh supersportu, precizní v každém detailu, který kombinuje jízdu v reálných podmínkách se strhujícím výkonem na dráze.

 

Motor je přeplňovaný vidlicový šestiválec o objemu 3,5 litru. Byl vyroben krok za krokem během pěti dnů jedním z šesti motorářských mistrů. Právě tento lidský dotek probouzí model NSX k životu.

 

Model NSX představuje dokonalou rovnováhu funkčnosti a vzhledu.

 

Podvozek je zpracovaný způsobem, který dodává pevnost potřebným oblastem, přičemž ponechává duté lehčí prostory v místech, která takovou pevnost nevyžadují. Tento výrobní proces je prvním svého druhu v automobilovém průmyslu. Je vlastní podstatou modelu NSX.


Model NSX nasává vzduch pomocí systému Total Airflow pro dosažení vysokého výkonu a ochlazení součástí hnací jednotky, brzd a tepelných jednotek. Vzduch je poté odváděn strategicky umístěnými průduchy v zadní části, což minimalizuje aerodynamický odpor.


ELEKTRIZUJÍCÍ VÝKON
Vůz se dokonale spojí s vaší myslí a tělem.

Odezva modelu NSX je bezprostřední – stačí pomyslet na zatočení a zatočí, stane se prodlouženou rukou vaší vlastní vůle.

Tuhost podvozku, vyladěné zavěšení a přesné rozložení hmotnosti vám v kombinaci se systémem Sport Hybrid Super Handling All-Wheel-Drive rozproudí krev v žilách už po prvním kole na dráze.

 

NAVÁZAT KONTAKT A VIDĚT NSX ZBLÍZKA MŮŽETE ZDE.