Honda Civic Tourer - příběh řady Civic pokračuje 08. 10. 2014

Poutavý model Tourer dokáže díky důmyslné kombinaci elegantního, avšak sportovního vzhledu a bezpečnosti jízdy s prostorností snad i nemožné. Kdo říká, že nemůžete mít všechno?

 

KOMBINACE SPORTOVNÍCH VLASTNOSTÍ A PROSTORU

PROHLÉDNĚTE SI JEJ
V našem nejnovějším modelu Civic jsme několik skvělých nápadů proměnili v úžasnou skutečnost na čtyřech kolech.

Model Civic Tourer je praktický vůz ve sportovním provedení. Aerodynamický tvar vytváří elegantní a dynamický vzhled a nízký, avšak široký profil mu dodává sportovní nádech.

Krása uvnitř i zvenku
Stejně jako předchozí oblíbené modely Honda Tourer se i tento model Civic vyznačuje důmyslným spojením plynulých linií s nejlépe řešeným zavazadlovým prostorem ve své třídě. Je příjemné, když krása není jen povrchní.

 

VELIKOST A PROSTOR


Ať už plánujete cokoli, můžete to směle zakomponovat do svého dne.

Interiér modelu Civic Tourer, záběr z pohledu předního spolujezdce směrem dozadu. Sklopená sedadla, otevřený zavazadlový prostor, pohled na moře skrz otevřený zavazadlový prostor.
Slovem, které nejlépe vystihuje model Civic Tourer, je flexibilita. S 624 litry zavazadlového prostoru, 125 litry úložného prostoru pod podlahou a maximálním úložným objemem 1 668 litrů se sklopenými sedadly si můžete dělat jakékoli plány a pak je případně úplně změnit. To záleží pouze na vás...

Spousta prostoru
Vaši spolucestující jistě ocení, kolik místa pro hlavu a nohy mají. A k dispozici je také mnoho místa pro zavazadla. Nízko položený zadní práh zajišťuje, že se dveře zavazadlového prostoru otevřou snadno a dostatečně široko, abyste mohli pohodlně naložit zavazadla.
Vaše záda nám za to jistě poděkují.

 

VYNIKAJÍCÍ VÝKON

 

OBJEVTE VÝKON

Civic Tourer vám nabízí výkon, na který se můžete spolehnout, ať vás vaše cesty zavedou kamkoli.

Pod elegantním vzhledem modelu Civic Tourer se ukrývá precizní konstrukce, sportovní ovladatelnost a nejnovější inovace motoru – včetně naší technologie Honda Earth Dreams Technology. Ta zajišťuje vynikající rovnováhu mezi spotřebou paliva a výkonem vozu, což řidiči určitě ocení. K dispozici budete mít také některé z našich nejpokročilejších bezpečnostních prvků – náš nejnovější model Civic získal pět hvězdiček v testu Euro NCAP.