Model Jazz Honda 07. 09. 2015

  • Vylepšený vzhled exteriéru i interiéru
  • Praktický a variabilní interiér se sedadly Magic Seats
  • Nižší spotřeba palivaNejvyšší 5ti hvězdičkové hodnocení v nárazových testech Euro NCAP
  • Vysoká spolehlivost - nejoblíbenější vůz v kategorii malých vozidel ve Velké Británii dle ankety J.D. Power 2012

ZBRUSU NOVÝ JAZZ

Jazz si zachoval svou tradiční siluetu, ale díky robustnějšímu a odolnějšímu provedení došlo ke zvětšení podvozku. Cestující na zadních sedadlech se tak můžou těšit z většího místa pro nohy. Každou křivku i zaoblení jsme důkladně promysleli, aby přinesla vylepšení v oblasti spotřeby paliva i ovladatelnosti.

BEZEDNÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Nejsou v tom žádné čáry – jen naše flexibilní sedadla Magic Seats.
Nový Jazz disponuje dosud nejprostornějším interiérem. A díky našemu důmyslnému systému flexibilních sedadel Magic Seats vám nabídne tolik prostoru pro zavazadla, kolik budete právě potřebovat. Možnosti konfigurace čítající neuvěřitelných 162 různých poloh umožňují zvětšit interiér z 354 na 884 litrů. Z hlediska univerzálnosti a zavazadlového prostoru je ve své třídě zcela bezkonkurenční. Převeze s vámi spolucestující, zavazadla nebo cokoli jiného, na co si vzpomenete.

ELEGANTNÍ PŘÍSTROJOVÁ DESKA

Kabina modelu Jazz je synonymem pro styl a eleganci. Samozřejmostí je pohodlí a kvalita zpracování takové úrovně, kterou byste pravděpodobně očekávali u vozidla dvojnásobné velikosti.

STVOŘEN NYNÍ, PŘIPRAVEN NA BUDOUCNOST

Technologie, jejímž cílem je zvýšení výkonu a snížení emisí. Nový Jazz je vybaven úsporným motorem i-VTEC o objemu 1,3 litru s technologií Earth Dreams Technology. Tento název jsme dali našim motorům a převodovkám nové generace, které zvyšují výkon a současně snižují negativní dopad na životní prostředí.