Honda CR-V HYBRID - VSTUPTE DO SVĚTA HYBRIDNÍHO VÝKONU 24. 04. 2019

 

Honda CR-V Hybrid

Pomocí systému i-MMD se dvěma motory jsme vyrobili naše první běžně dostupné hybridní SUV, které se bude prodávat v Evropě v podobě zcela nové Hondy CR-V. Toto nové CR-V využívající 2,0litrový zážehový motor s Atkinsonovým cyklem s naší jedinečnou hybridní hnací jednotkou známou svou prémiovou kvalitou, všestranností a prvotřídní prostorností je plně připraveno dovézt vás s mnohem nižšími náklady mnohem dále než jen za další horizont.

 

NOVĚ DEFINOVANÝ HYBRIDNÍ VÝKON

Rychle reagující, vyvážený a úsporný. To jsou tři přednosti, které objevíte na zcela novém modelu CR-V Hybrid. Jeho inteligentní a vysoce progresivní hybridní hnací ústrojí poskytuje dokonalý a podmanivý zážitek z jízdy při každé cestě.

 

LADNÉ LINIE, DYNAMICKÝ DESIGN

Honda CR-V Hybrid nabízí dokonalou kombinaci propracovaného a sportovního exteriéru se špičkovým interiérem.

Jízda s hybridním pohonem nikdy neposkytovala tak příjemný pocit, ani nepůsobila tak dobře.
Pátá generace vozu Honda CR-V se vyznačuje osobitým tvarem a elegantní jednoduchostí, která je stylová i funkční. Design vozu zahrnuje řízené proudění vzduchu pod karoserií, které přispívá k nižší spotřebě paliva, minimalizuje odpor vzduchu a snižuje hladinu hluku. Pomineme-li funkce, Honda CR-V Hybrid díky svému vzhledu vyzařuje osobitost, kamkoli přijede.

Dveře zavazadlového prostoru s bezdotykovým otevíráním
Elektricky ovládané zadní dveře zavazadlového prostoru lze nastavit tak, aby se zastavily v požadované výšce. To je ideální, pokud je musíte otevřít ve spěchu na parkovišti nebo v garáži s nízkým stropem. Můžete je také otevřít, i když máte plné ruce, pouhým pohybem nohy pod zadním nárazníkem ­– příjemné a snadné.

 

HLEDÁNÍ DOKONALOSTI

Náš zcela nový model CR-V Hybrid je výsledkem dvaceti let zkušeností s vývojem hybridních pohonů. Díky inteligentnímu hybridnímu hnacímu ústrojí tento zcela nový model CR-V nejen dobře vypadá, ale také přináší skutečné uspokojení z jízdy.

Model CR-V Hybrid vybírá optimální režim tak, aby vždy poskytoval pohotově reagující a efektivní pohon.
Je vybaven dvoulitrovým zážehovým motorem s Atkinsonovým cyklem a dvěma elektromotory, a to jedním hnacím elektromotorem a jedním generátorovým elektromotorem, takže může využívat benzínový, elektrický nebo hybridní režim. Model CR-V místo konvenční převodovky využívá jediný pevný převodový poměr, který poskytuje řidiči konzistentní přenos výkonu a jistotu – to, co pocítíte, je hybridní pohon.

 

Pro více informací o CR-V Hybrid (než se vydáte k nám do Židenic, Am servis plus, a.s. Kulkova 2a, Brno), si stáhněte CENÍK A KATALOG.