Civic 5D 2017 10. 01. 2017

JÍZDA ZAMĚŘENÁ NA VÁS

 

Mimořádně technicky vyspělý podvozek a naše zcela nové motory vám zajišťují dokonalé ovládání.

Přepracovaný pětidveřový model Civic dostal lehčí a pevnější podvozek a přináší sportovnější, aktivnější jízdní polohu. K tomu si můžete vybrat ze dvou přeplňovaných motorů. Díky nim získáte pocit bezprostředního spojení se silnicí a díky široké a prostorné kabině budete mít lepší výhled na cestu před vámi.

 

 

Sportovní styl

Po zařazení vyšších převodů přesné 6stupňové manuální převodovky nebo plynule řadící nové převodovky CVT ucítíte, jak dokonale drží propracované aerodynamické tvary vůz na silnici. Ve spojení s dalšími technologiemi, například asistentem pro agilní ovládání (Agile Handling Assist), vůz bezprostředně reaguje na všechny vaše povely.

 

NEPŘEHLÉDNUTELNÝ VZHLED

Ostře řezaná, provokativní silueta pětidveřového modelu Civic plynule přechází do interiéru, který poskytne dostatek místa vám i vašim spolujezdcům.

 

 

ZRAK A SLUCH VAŠEHO VOZU

Pětidveřový model Civic se standardně dodává se systémem Honda SENSING. Jedná se o jedinečný soubor moderních bezpečnostních funkcí využívajících kamery a radar, které pomáhají zajistit vaše bezpečí a pohodu. Jde například o systém pro zmírnění následků nehody, varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, systém rozpoznávání dopravních značek a inteligentní adaptivní tempomat.

 

Neustále ve spojení

Uvnitř nového modelu Civic najdete zdokonalený multimediální systém Honda CONNECT s dotykovou obrazovkou vybavenou digitálním rádiem DAB a funkcemi Apple Car Play® a Android Auto™. Budete tak mít stále přístup ke všemu, na čem vám záleží – ke kontaktům, zábavě i datům.

 

Pro více informací kontaktujte naše prodejce.